Jak forma suplementacji jest najskuteczniejsza?

Większość osób kojarzy suplementy z tabletkami lub różnego rodzaju kapsułkami, jednakże są one oferowane również w formie płynnej. Przyjmowanie suplementów powinno wiązać się z regularnością i konsekwencją, ale rodzaj przyjmowanego preparatu również ma znaczenie. Estry kwasów etylowych będą znacznie lepiej dostępne dla organizmu z suplementów w wersji płynnej, dlatego też po takie warto sięgać.

Co powinniśmy wiedzieć przed rozpoczęciem suplementacji?

Przed rozpoczęciem suplementacji warto poznać swój organizm i wsłuchać się w jego potrzeby. Niedobory mikroskładników są bardzo widoczne, dlatego też już po tym można wywnioskować, co powinniśmy naszemu organizmowi sprezentować. Warto wybrać się również na badania, które wykażą, czego brakuje nam najbardziej. Przed rozpoczęciem suplementacji warto sprawdzić produkt, który zamierzamy stosować. Niezwykle istotna jest nie tylko sama forma suplementu, ale również zawartość konserwantów, czy też sposób zabezpieczenia produktu przed utlenieniem się. Bardzo ważna jest również procentowa zawartość potrzebnych nam elementów. To wszystko znajdziemy na opakowaniu. Jeśli mamy wątpliwości, warto udać się z nimi do lekarza pierwszego kontaktu lub też skontaktować się z producentem suplementu.

Czym są estry kwasów etylowych?

Jeżeli producent chce zaoferować konsumentowi dobry preparat, powinien postawić na kwasy tłuszczowe. Kwasy tłuszczowe pod postacią estrów są świetną bazą do naprawdę dobrych suplementów. Dzięki takiej postaci wszelkie substancje pomocnicze doskonale połączą się z estrami kwasów, co gwarantuje lepszą przyswajalność preparatu. Estry kwasów etylowych z grupy kwasów omega są wysoce biodostępne dla organizmu, dlatego stosowanie ich w suplementach znacznie podwyższa ich skuteczność. Estry są nie tylko bardzo biodostępne, ale również wykazują dużą bioretencję. Warto zaopatrywać się w preparaty, które są nie tylko dobrze skomponowane, ale posiadają pozytywne opinie konsumentów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przetestować taki suplement na sobie.

Sprawdź ofertę na: https://estrovita.pl/